הלוואות למוגבלים בבנק

UFU הלוואות חוץ בנקאיות

אצלנו תמצאו:

הלוואה עסקית

הלוואה עסקית
הלוואה עסקית

איך ניתן לקבל הלוואה עסקית

הלוואה בערבות ממשלתית יכולה להיות פתרון מצוין ליזמים חדשים שרוצים להקים עסק חדש, כמו גם לעסקים קיימים הזקוקים להלוואה בריבית נמוכה עם תנאים טובים כדי לסלק פערים שוטפים או לפתח את החברה. כשזה מגיע לקבלת הלוואה רגילה, הם לא תמיד נמצאים בראש סדר העדיפויות מהסיבה הפשוטה שהם גובלים בשטויות ובריביות גבוהות מאוד, מה שמקשה עליכם לפתח את העסק ולנהל ולהחזיר את הדברים הבאים. המדינה, שרוצה לעודד יצירה והישרדות של עסקים קטנים ובינוניים (האחראים לאחוז המשרות הגבוה בישראל), רוצה לסייע ליזמים ובעלי עסקים עם הלוואות אטרקטיביות, ריביות נמוכות, החזרים לטווח ארוך ו בדרך כלל מונחים קשים יותר מגופים אחרים.

מה זה הלוואה עסקית?

הלוואה לעסקים בערבות מדינה היא הלוואה הניתנת על ידי אחת מכספי משרד האוצר כאשר המדינה מבטיחה את רוב כספי ההלוואה, ובכך מאפשרת ליזם / בעל העסק לקבל הלוואה מהבנק בתנאים נוחים. בנוסף, הלוואות אלו בדרך כלל גדולות מההלוואות הסטנדרטיות שאנו מבקשים מבנק או מחברה חוץ בנקאית ומיועדות לפיתוח וקידום עסקים. המדינה מעוניינת לעודד עסקים קטנים, שכן הם מספקים מקומות עבודה ומסייעים בפיתוח התעשייה והכלכלה הישראלית. הקרן מגיעה מהממשלה, כמו גם מתורמים יהודים מרחבי העולם שרוצים לתרום לפיתוח התעשייה והכלכלה בישראל ולפיתוח יזמות ועסקים בישראל.

איך אפשר לקבל הלוואה עסקית בערבות מדינה?

יש תהליך שלם הדורש עיבוד לקבלת הלוואה לעסק בערבות מדינה. הוא כולל מספר ועדות ומומחים שילמדו את הבקשה שלך. כדאי להזמין יועץ עסקי מקצועי ומנוסה שיכתוב תוכנית עסקית לפני הגשת מועמדות ומלווה אותך לאורך כל התהליך עד לקבלת ההלוואה. הסיבה שאתה רוצה ללוות גוף מקצועי שילווה אותך היא שרוב הבקשות שהוגשו למדינה בנפרד נדחות בדרך כלל. העבודה עם יועץ עסקי תהיה מקצועית ומאוזנת יותר, מה שיניע הן את בעלי העניין והן את התוכנית העסקית שלך לבצע תחזיות מציאותיות אך צפויות שיגדילו את הסיכויים שלך לקבל הלוואה. הבקשה שלך עשויה להיות מאושרת במלואה, אושרה חלקית או לא אושרה כלל.

השלב הראשון

הוא הכנת תוכנית עסקית מקצועית ומפורטת. תוכנית זו כוללת מידע עסקי, שירותים, המוצרים שלך, מחקר שיווקי, מחקר קהל ממוקד, תחזיות פיננסיות ל -5 השנים הקרובות, עלויות התחלה צפויות ועוד. כלול.

בשלב השני

התכנית העסקית מוגשת לכלכלן מטעם קרן ערבויות המדינה, שיחד עם בקשתך בוחנת את בקשתך ומגישה את הצעתה למנהל הקרן. מנהל הקרן גם יבדוק את בקשתך ויחזיר את הצעתך בנוגע לנכונות מתן ההלוואה במלואה, באופן חלקי או לא.

בשלב השלישי

אם הבקשה אושרה במלואה או בחלקה על ידי כלכלן בערבות המדינה, עליך לעבור דרך ועדה אחרת של הבנק. אתה יכול ללכת לאחד הבנקים שזכו במכרז ולשתף פעולה עם קרן ערבויות המדינה למתן הלוואות כאלה (לא כל הבנקים מספקים שירות זה) ותוכל לקבל הלוואה.

תוכן עניינים

הלוואה לחופשה

הלוואה לחופשה

הלוואה לחופשה – לטוס לכל מקום! בעידן שבו העולם כולו הפך לכפר גלובאלי קטן, טיסות לחוץ לארץ הפכו להיות דבר שבשגרה. חברות התעופה מאפשרות לנו

קרא עוד »
הלוואות באישור משרד האוצר

הלוואות בנקאיות

הלוואות בנקאיות לוקחים מומחים הם הלוואות דרך הבנקים הגדולים במדינה ומוכנים לתת לכם דרכנו את ההלוואה המתאימה והזולה ביותר לכם, מרגע שתשאירו את פרטיכם בטופס

קרא עוד »
מודעות: