UFU הלוואות חוץ בנקאיות

אצלנו תמצאו:

הלוואה עסקית

הלוואה עסקית
הלוואה עסקית

איך ניתן לקבל הלוואה עסקית

הלוואה בערבות ממשלתית יכולה להיות פתרון מצוין ליזמים חדשים שרוצים להקים עסק חדש, כמו גם לעסקים קיימים הזקוקים להלוואה בריבית נמוכה עם תנאים טובים כדי לסלק פערים שוטפים או לפתח את החברה. כשזה מגיע לקבלת הלוואה רגילה, הם לא תמיד נמצאים בראש סדר העדיפויות מהסיבה הפשוטה שהם גובלים בשטויות ובריביות גבוהות מאוד, מה שמקשה עליכם לפתח את העסק ולנהל ולהחזיר את הדברים הבאים. המדינה, שרוצה לעודד יצירה והישרדות של עסקים קטנים ובינוניים (האחראים לאחוז המשרות הגבוה בישראל), רוצה לסייע ליזמים ובעלי עסקים עם הלוואות אטרקטיביות, ריביות נמוכות, החזרים לטווח ארוך ו בדרך כלל מונחים קשים יותר מגופים אחרים.

מה זה הלוואה עסקית?

הלוואה לעסקים בערבות מדינה היא הלוואה הניתנת על ידי אחת מכספי משרד האוצר כאשר המדינה מבטיחה את רוב כספי ההלוואה, ובכך מאפשרת ליזם / בעל העסק לקבל הלוואה מהבנק בתנאים נוחים. בנוסף, הלוואות אלו בדרך כלל גדולות מההלוואות הסטנדרטיות שאנו מבקשים מבנק או מחברה חוץ בנקאית ומיועדות לפיתוח וקידום עסקים. המדינה מעוניינת לעודד עסקים קטנים, שכן הם מספקים מקומות עבודה ומסייעים בפיתוח התעשייה והכלכלה הישראלית. הקרן מגיעה מהממשלה, כמו גם מתורמים יהודים מרחבי העולם שרוצים לתרום לפיתוח התעשייה והכלכלה בישראל ולפיתוח יזמות ועסקים בישראל.

איך אפשר לקבל הלוואה עסקית בערבות מדינה?

יש תהליך שלם הדורש עיבוד לקבלת הלוואה לעסק בערבות מדינה. הוא כולל מספר ועדות ומומחים שילמדו את הבקשה שלך. כדאי להזמין יועץ עסקי מקצועי ומנוסה שיכתוב תוכנית עסקית לפני הגשת מועמדות ומלווה אותך לאורך כל התהליך עד לקבלת ההלוואה. הסיבה שאתה רוצה ללוות גוף מקצועי שילווה אותך היא שרוב הבקשות שהוגשו למדינה בנפרד נדחות בדרך כלל. העבודה עם יועץ עסקי תהיה מקצועית ומאוזנת יותר, מה שיניע הן את בעלי העניין והן את התוכנית העסקית שלך לבצע תחזיות מציאותיות אך צפויות שיגדילו את הסיכויים שלך לקבל הלוואה. הבקשה שלך עשויה להיות מאושרת במלואה, אושרה חלקית או לא אושרה כלל.

השלב הראשון

הוא הכנת תוכנית עסקית מקצועית ומפורטת. תוכנית זו כוללת מידע עסקי, שירותים, המוצרים שלך, מחקר שיווקי, מחקר קהל ממוקד, תחזיות פיננסיות ל -5 השנים הקרובות, עלויות התחלה צפויות ועוד. כלול.

בשלב השני

התכנית העסקית מוגשת לכלכלן מטעם קרן ערבויות המדינה, שיחד עם בקשתך בוחנת את בקשתך ומגישה את הצעתה למנהל הקרן. מנהל הקרן גם יבדוק את בקשתך ויחזיר את הצעתך בנוגע לנכונות מתן ההלוואה במלואה, באופן חלקי או לא.

בשלב השלישי

אם הבקשה אושרה במלואה או בחלקה על ידי כלכלן בערבות המדינה, עליך לעבור דרך ועדה אחרת של הבנק. אתה יכול ללכת לאחד הבנקים שזכו במכרז ולשתף פעולה עם קרן ערבויות המדינה למתן הלוואות כאלה (לא כל הבנקים מספקים שירות זה) ותוכל לקבל הלוואה.

ייעוץ כלכלי

הלוואה חוץ בנקאית מיידית

לעיתים קרובות בשל הבירוקרטיה אותה מערימים הבנקים, עלינו לקחת הלוואה חוץ בנקאית מיידית הכניסה לחוב הינה לעיתים קרובות מכה חזקה מבחינה רגשית על כל אחד.

קרא עוד »
הלוואות למורים

הלוואות למורים

הלוואות למורים בתנאים מיוחדים להיות מורה זו אינה עבודה פשוטה. המורים, למשך מספר שעות ביום, אחראים הן על חינוך ילדינו והן על רווחתם ובריאותם- הנפשית

קרא עוד »
הלוואות לדתיים

הלוואות לדתיים

דתיים וזקוקים להלוואה לדתיים? לא תאמינו, אבל יש לכם הרבה אופציות הלוואות לדתיים – כן, גם דתיים לפעמים זקוקים לכסף, גם אלה שעובדים קשה ומרוויחים

קרא עוד »
חישוב הלוואות

חישוב הלוואות

חישוב הלוואות הינו מונח המתייחס לפעולה הנעשית על מנת לחשב את סכום בגין לקיחת ההלוואות. בשל המציאות הכלכלית בה אנו חיים כיום, רבים זקוקים להלוואה על

קרא עוד »
הלוואות למורים חברי הסתדרות המורים

ייעוץ פיננסי

כדי שעסק קטן יצמח, עליו לנהל אותו בצורה חכמה ואחראית. אם אתם פותחים עסק קטן או שאינכם מרוצים מביצועי העסק הקיים שלכם, תוכלו להשתמש בשירותי

קרא עוד »

הלוואה עד 20 אלף

האם אתם צריכים הלוואה עד 20 אלף שקל? אם הבנק לא מוכן להלוות לך הלוואה, וזהו סכום שלא מספיק לך בכדי לרכוש רכב חדש או

קרא עוד »

מודעות: