הלוואות למוגבלים בבנק

UFU הלוואות חוץ בנקאיות

אצלנו תמצאו:

הלוואות בכרטיס אשראי ללא תפיסת מסגרת

הלוואות בכרטיס אשראי ללא תפיסת מסגרת
הלוואות בכרטיס אשראי ללא תפיסת מסגרת

כל אחד מאתנו יכול להיתקל בצורך לקבלת הלוואה בשלב כלשהו בחייב. לעתים ההלוואה הנדרשת הנה גדולה ולעתים קטנה יותר, מה שבטוח לא תמיד נוכל לקבל אותה מהבנק לצערנו או שהתנאים שיוצאו לנו על ידי הבנק לא בהכרח יהיו אטרקטיביים מספיק. לצורך כך נרצה אולי לפנות אל חברת האשראי לקבלת הלוואה מסודרת. הבעיה היא שבדרך כלל ההלוואה מחברת הכרטיס היא בכפוף למסגרת הפנויה בכרטיס האשראי שלנו – אז מה עושים במקרה כזה? מבקשים הלוואה בכרטיס אשראי ללא תפיסת מסגרת.

איך הלוואה מכרטיס אשראי ללא תפיסת מסגרת?

יש כאן שתי אפשרויות להלוואה המדוברת. האפשרות הראשונה היא שמסגרת בהלוואה מחברת אשראי, על חשבון מסגרת הכרטיס אבל ללא גשר למסגרת שלכם בבנק והאפשרות השנייה היא שמדובר בהלוואה ישירה מחברת האשראי, ללא קשר למסגרת הכרטיס שלכם בחברה. חברות אשראי רבות מספקות גם הלוואות ללקוחותיהם, גם ללא קשר למסגרת כרטיס האשראי של הלקוח. ההלוואות ניתנות כשירות נפרד אולם ירדו בתשלומים מכרטיס האשראי שלכם או מחשבון הבנק המקושר אליו.

הלוואות בכרטיס אשראי ללא תפיסת מסגרת – מה גובה ההלוואה שניתן לקבל?

בדרך כלל חברות אשראי יציעו הלוואות של עד כמה עשרות אלפי שקלים לכל היותר. ההלוואות הפופולרית ביותר ינועו בין 20 ל-50 אלף שקלים, כאשר לרוב הם יאפשרו פריסה של עד 60 תשלומים. הריביות יכולות לנוע בין 3.5% ל8.5% בדרך כלל, בהתאם לחברת האשראי, לתנאי ההלוואה ולאפשרויות המיקוח שלכם שאלה יהיו גדולים יותר ככל שדירוג האשראי שלכם טוב יותר.

האם יש דרישות מיוחדות לקבלת ההלוואה?

בדרך כלל חברות האשראי בודקות אם יש למבקש ההלוואה כרטיס אשראי חוץ בנקאי עם מסגרת כלשהי. אז בהתאם לדירוג האשראי של הלקוח והעובדה שיש לו כרטיס אשראי עם מסגרת מסוימת ניתן להעריך את מצבו הכלכלי של הלקוח וההתנהלות שלו בחשבון. כמובן שאם היה לו הרבה כסף בחשבון הוא לא היה זקוק להלוואה אולם הסכום בעו"ש שלכם הוא רק אחד הפרמטרים שחברות האשראי עשויות להסתכל עליהן, בעוד המדד העיקרי יהיה כאמור ציון הBDI שלכם.

כיצד זה מתבצע?

אתם יכולים לפנות באופן ישיר אל חברת האשראי כדי להגיש בקשה להלוואה ואתם יכולים לפנות אלינו באתר זיקס הלוואות. אנו בעלי ניסיון רב שנים בתחום ועזרנו ללקוחות רבים לקבל את ההלוואה שלהם בתנאים אטרקטיביים במיוחד, כולל הלוואות מחברות אשראי ללא תפיסת מסגרת. לפרטים נוספים ובדיקת זכאות השאירו פרטיכם באתר ונשמח לתת לכם שירות!

הלוואה בלי ערבים

הלוואות בצ'קים עד הבית

הלוואות בצ'קים עד הבית עשויים להתאים לאנשים שונים באנשים שונים ומצבים שונים אצל אנשים שונים בחיים. הלוואה כזו להלוואה בבית נוחה לסוג מסוים. היא רוצה

קרא עוד »
הלוואה ללא משכון

הלוואה ללא משכון

הלוואה ללא משכון – לכל מטרה! כאשר לווים סכומי כסף גדולים מהבנק, יש צורך הגיוני במתן משכון כביטחון להלוואה. הלוואה של סכום כסף מהווה סיכון

קרא עוד »
הלוואות מאדם לאדם

הלוואות מאדם לאדם

הלוואה היא נטילת כסף מגוף כלשהו והחזר ההלוואה בהתאם למסוכן בין הצדדים. כאשר אנו מדברים על הלוואות אנו בדרך כלל מדברים על הלוואות מהבנקים או

קרא עוד »
הלוואה לסגירת המינוס

הלוואות לעצמאים

האם כדאי לכם לקחת הלוואות לעצמאים רוב הפעמים הלוואות לעצמאים זהו  אחד הפתרונות המאפשר לאדם לשמור על ראשו מעל המים ולהמשיך לשמור על עסק ברציפות.

קרא עוד »
מודעות: