הלוואות למוגבלים בבנק

UFU הלוואות חוץ בנקאיות

אצלנו תמצאו:

הלוואות חוץ בנקאיות לשכירים

הלוואות חוץ בנקאיות לשכירים
הלוואות חוץ בנקאיות לשכירים

הרבה מאוד אנשים בארצנו הקטנטונת הם שכירים, המקבלים משכורת קבועה וצריכים להסתדר עם מה שיש. ברגעים בהם הם צריכים יותר כסף, בין אם לצורך אירוע נעים כמו רכישת רכב, חופשה, לימודים או הפקת חתונה, ובין אם לצורך פחות נעים אבל מאוד חשוב כמו פרוצדורות רפואיות ועוד – לא תמיד הוא קים בחשבון הבנק, ואז עולה הצורך בלקיחת הלוואות חוץ בנקאיות לשכירים, או הלוואות בנקאיות.

מהן הלוואות חוץ בנקאיות לשכירים?

מדובר בהלוואות הניתנות לשכירים על ידי חברות פרטיות ולא על ידי הבנק. אמנם, בעבר רווחה סטיגמה, כי לקיחת הלוואה מגורמים שאינם בנקאיים היא דבר מסוכן, הרי שהחל משנת 1993 מתן הלוואות על ידי חברות חוץ בנקאיות הוא דבר המעוגן בחוק. למעשה, החוק קובע שלא רק שחברות פרטיות יכולות להציע הלוואות חוץ בנקאיות לשכירים ובכלל, אלא שכל הלוואה שניתנת על ידן צריכה להיות מעוגנת בחוזה, המפרט בדיוק כמה כסף ניתן ובאיזה אופן ובאילו מועדים צריך מקבל ההלוואה להחזירה.

יתרונותיהן של הלוואות חוץ בנקאיות על פני הלוואות בנקאיות

ללקיחת הלוואות חוץ בנקאיות לשכירים יש כמה וכמה יתרונות על פני לקיחת הלוואות מהבנק:

  • מהירות קבלת הכסף – התהליך של קבלת הלוואה חוץ בנקאית הוא הרבה יותר מהיר ומצריך הרבה פחות פרוצדורות בירוקרטיות מתהליך קבלת הלוואה מהבנק. לכן, אם זקוקים לכסף באופן מיידי, כדאי מאוד לקחת הלוואה חוץ בנקאית.
  • פחות שאלות – בעוד שהתהליך הביורוקרטי הכרוך בלקיחת הלוואות מהבנק כולל בתוכו הרבה מאוד שאלות על מצבכם הכלכלי ועל הסיבה שבגינה אתם צריכים את ההלוואה, הרי שבעת לקיחת הלוואות חוץ בנקאיות לשכירים כמעט שלא שואלים שאלות.
  • ריביות והחזרים נוחים – ברוב המקרים, הלוואות חוץ בנקאיות לשכירים אפשר להחזיר בריבית יותר נמוכה מזו שיש על הלוואות בנקאיות, כמו גם בפריסה נוחה של ההחזרים.

יש גם חסרונות?

החיסרון העיקרי של הלוואות חוץ בנקאיות לשכירים הוא, שהן בדרך כלל הלוואות קטנות בלבד, היינו – ברוב המקרים ניתן לקחת הלוואה של עד 50,000 ₪ בקירוב. למרות זאת, יש חברות שמאפשרות לקחת הלוואות גדולות יותר, ואין בכלל ספק, כי כשיש צורך בהלוואות קטנות – זאת אפשרות שבהחלט כדאי לבדוק.

לסיכום – הלוואות חוץ בנקאיות לשכירים הן הלוואות שניתן לקחת, בדרך כלל, הרבה יותר בקלות מהלוואות בנקאיות. לכן, מי שמעוניין להקל על עצמו ככל שרק אפשר וצריך הלוואה של כמה עשרות אלפי שקלים בלבד – כדאי שיבדוק את הנושא של הלוואות חוץ בנקאית לשכירים.

תוכן עניינים

הלוואות באישור משרד האוצר

הלוואות בנקאיות

הלוואות בנקאיות לוקחים מומחים הם הלוואות דרך הבנקים הגדולים במדינה ומוכנים לתת לכם דרכנו את ההלוואה המתאימה והזולה ביותר לכם, מרגע שתשאירו את פרטיכם בטופס

קרא עוד »
הלוואה לחופשה

הלוואה לחופשה

הלוואה לחופשה – לטוס לכל מקום! בעידן שבו העולם כולו הפך לכפר גלובאלי קטן, טיסות לחוץ לארץ הפכו להיות דבר שבשגרה. חברות התעופה מאפשרות לנו

קרא עוד »
הלוואה ללא מסמכים

הלוואה ללא מסמכים

הלוואה ללא מסמכים בצורה קלה ובטוחה הלוואה ללא מסמכים מצויה בעולם ההלוואות אשר הוא עולם רחב ומגוון. כיום, כל אדם שזקוק להלוואה בכל סכום שהיא

קרא עוד »
מודעות: