UFU הלוואות חוץ בנקאיות

אצלנו תמצאו:

כרטיס אשראי חוץ בנקאי למוגבלים

כרטיס אשראי חוץ בנקאי למוגבלים

לא לפני הרבה שנים, שוק כרטיסי האשראי נוהל ביד רמה בבנקים המוסדיים. יש שהחליטו מי יקבל כרטיס אשראי, מה יהיה גובה הפעילות שניתן לעשות, כמה יכול לחרוג ונתונים אחרים. חברות כרטיסי האשראי לא היו מסופקות ממצב זה, מכיוון שהפקוח למעשה נתח שוק רציני, וכך נוצרו מה שנקרא כרטיס אשראי חוץ בנקאי.

מדוע אתם צריכים כרטיס אשראי חוץ בנקאי למוגבלים?

בשונה מכרטיס בנק, כרטיס אשראי חוץ בנקאי למוגבלים נוצרו לבדם, על ידי חברות כרטיסי אשראי, ובמקרים מסוימים תוך שיתוף פעולה עם גוף מסחרי אחר.

דרך זו למרות שהיא יחסית יחסית בישראל, התקבלה בשאר העולם מזה שנים רבות.

השיטה מנצלת למעשה צורך ציבורי אמיתי באשראי, כלומר הלוואת כסף, שהבנק לא תמיד שישה לספק.

בנקים, ברוב המקרים, עומסים יתר על בקשת הלוואות: הגע לבנק ומלא טפסים כדי לבזבז זמן יקר, רק כדי לגלות אם הבקשה אושרה או לא.

עם כרטיסי אשראי חוץ בנקאיים, כל שעליך לעשות הוא למלא טופס (יש גם טפסים אלקטרוניים) כדי לבדוק את ההצעה שהתקבלה ולקבל את הכרטיס.

אילו הטבות יש אצל כרטיס אשראי חוץ בנקאי למוגבלים?

למעשה, מי שקיבל כרטיס אשראי חוץ בנקאי קיבל קו תוספת אשראי בנוסף לאפשרות חלוקה ודחיית תשלומים.

יכולת זו מוסיפה להרבה אנשים, מרחב לנשום שליטה כלכלית על משק הבית או העסק.

זה גם המקום לציין שלפעמים רצוי להחזיק יותר מכרטיס אשראי אחד. כך, במקרה של גניבה או אובדן, אין הכרח להכריז על "עוצר" מכיוון שכרטיס האשראי הנוסף מספק חלופה.

יתרון נוסף של החזקת כרטיס אשראי אחר הוא היכולת לחלק תשלומים וחובות בין שני כרטיסי האשראי ובאופן זה להסדיר חוב לגופים שונים.

מהם החסרונות של כרטיס אשראי חוץ בנקאי?

בפרדוקס, היתרון העיקרי של כרטיס אשראי חוץ בנקאי למוגבלים הוא גם היתרונות העיקריים.

מכיוון שמדובר במסגרת נוספת של אשראי, לרוב נשכח שזה הכסף שלכם וזה אותו צבירה של עושר משפחתי.

לכן, אם לא נזהרים איתם, כרטיס אשראי חוץ בנקאי למוגבלים יכולים לגרום לבזבוז כסף רב ביותר וכתוצאה מכך גירעונות.

במקרים חמורים במיוחד, יש אנשים שמחפשים הלוואות מיוחדות או כרטיסי אשראי חוץ בנקאיים אחרים בכדי לכסות חובות שנוצרו מהכרטיס הזר הראשון. כך שלפעמים זה הופך להיות מעגל קסמים להיות סקפטיים.

בנוסף, וודאי שכולנו ידועים – אין דבר חופשי. התשלום הוא בעמלות שאתה משלם לחברת כרטיסי האשראי.

איזה סוגים של כרטיס אשראי חוץ בנקאי יש כיום?

יש לא מעט חברות שמספקות כרטיסי אשראי, כגון: ויזה, דיינרס, ישראכרט ועוד שדרכן בדרך כלל מקבלים את כרטיס האשראי שלהם שמגיעים מכל מיני הנחות למגוון רחב של חנויות.

סיכום:

אם אתם יודעים איך להתמודד עם כסף ומשתמשים בניהול תזרים מזומנים יעיל וטוב וגם יודעים לשמור על מסגרת ולא להימשך לרכישות לא רצויות ולהצליח ליישם שימוש נכון של כספים נכונים ומאוזנים, יתכן כי תוספת אשראי בצורה של כרטיס אשראי חוץ בנקאי עשוי להועיל לך.

אבל אם אתה בדיוק ההפך – מתקשה לנהל כסף, לטבוע באוקיינוס של חשבונות, חובות ותשלומים שיש לך, חשוב פעמיים אם אתה רוצה להנפיק כרטיס בנק.

הלוואות בהוראת קבע

אם אתם רוצים לקחת הלוואה כדי להיות מסוגלים לרכוש משהו שאתם צריכים ממש עכשיו, לממן לימודים לילדים או לצאת לחופשה המשפחתית שלה ייחלתם כבר מזמן,

קרא עוד »

הלוואות למסורבי bdi

במקרה ובגעתם למצב שאין לכם bdi תקין ואתה עדיין זקוק להלוואה וזה לא משנה מדוע, ייתכן שתרצה לבקש הלוואות למסורבי bdi. ההלוואות אלה המיועדות במיוחד

קרא עוד »
משכנתא חוץ בנקאית

משכנתא חוץ בנקאית

הלוואה לזוגות צעירים הלוואה לזוגות צעירים ניתנת לזוגות צעירים בתחילת הדרך לצורך מטרות שונות כגון רכישת דירה או רכישת רכב. כולנו מכירים את הביטוי: כל

קרא עוד »
הלוואות ברגע

הלוואות ברגע

הלוואות ברגע – מקבלים במהירות כאשר לוקחים הלוואות ברגע על מנת לרכוש מוצר כלשהו, ניתן לברר בבנקים ובגופים חוץ בנקאיים שונים על אפשרויות ההלוואה הטובות

קרא עוד »

הלוואות גמ"ח דחופות

מה קורה עם אדם או משפחה שנקלעו למצב כלכלי קשה, אפילו בתמימות לגמרי אך מבלי שהצליחו להרים את עצמם, זקוקים כעת לכסף ואף אחד לא

קרא עוד »

מודעות: